מי אנחנו

מי אנחנו

החזון של טנג'וי

אנו ב Tenjoy באמת מאמינים שיש לעולם הזה הרבה יותר להציע ממה שנדמה, שמגוון המזון הענק שיש לעולם המודרני בשילוב עם הגלובליזציה ושינוע הסחורות המהיר בעולם מאפשר לנו להתגבר כמעט על כל מגבלה ומכשול תזונתי בחיינו.

ב Tenjoy החלטנו לקחת את היתרונות הללו לתחום המזון ללא גלוטן, אחרי שנים של מסעות בעולם נחשפנו לעושר של מוצרי מזון תחליפיים לחיטה ושאר המוצרים המכילים גלוטן והחלטנו להתחיל להביאם ארצה לישראל כך שרגישים לגלוטן וגם סתם אנשים הנמנעים מגלוטן מכל סיבה אישית שהיא, יוכלו ליהנות מן השפע שיש לעולם להציע. מוצרינו המיובאים באים מקנדה, ארה”ב אנגליה ואיטליה אלו הם מוצרי פרימיום איכותיים, בחלקם אורגניים ובריאותיים, וחלקם מזון טעים ומנחם (כי לכולנו מגיע לחטוא מדי פעם…..) אבל כולם כולם ללא גלוטן!!

חנות tenjoy

חנות Tenjoy במודיעין

ביחד עם המוצרים המוכרים של יצרנים ויבואנים ישראלים אחרים פתחנו את חנותנו הפיזית במודיעין, בסולומון סנטר חטיבת גולני 9 , וגם את אתר ה- Ecommerce שלנו שמספק את כל הטוב הזה לכל מקום בארץ עד לפתח ביתכם.

בנוסף, ללקוחותינו ממודיעין והסביבה וירושלים והסביבה אנו מציעים שירות ייחודי של משלוחים מהיום להיום. בימים ראשון עד חמישי כל הזמנה שתתקבל עד השעה 4 אחרי הצהריים תסופק עוד באותו יום. הלחמים שלנו, קמחי המקור, המיקסים, הממרחים, הגבינות הטבעוניות, המאפים וכל שאר הדברים הטובים יסופקו לכם באהבה רבה עוד באותו היום, לשאר הארץ יסופק תוך 3 ימי עסקים עד לפתח ביתכם.

וודאי שתמיד נשמח שתבואו לבקר לומר את דעתכם, לשאול ולהמליץ על מוצרים, בשביל זה אנחנו פה!

מחכים לכם, בואו בשמחה !
צוות Tenjoy